Whitify opinie

Whitify – czy działa, opinie, gdzie kupić, allegro

Wybielanie zębów nie było jeszcze tak łatwe! Kilka kliknięć dzieli cię od zamówienia produktu, który w błyskawiczny sposób poprawi twój uśmiech!

Whitify działanie

Spis Treści

Umówmy się – posiadanie idealnego uśmiechu to trochę mit wytworzony przez showbiznes. Jeśli ktoś wierzy w to, że da się go osiągnąć w naturalny sposób, to musimy go rozczarować. Niestety, do niedawna był to zazwyczaj efekt ciężkiej pracy dentystycznej. Nie jest to tani zabieg, a i jego działanie jest raczej krótkotrwałe. Tak naprawdę w krótkim czasie trzeba go będzie raczej powtórzyć, a więc wyrzucić w błoto kolejne pieniądze. Oprócz tego, takie rozjaśnianie zębów o kilka tonów nie jest dla każdego. Osoby o przeciwwskazaniach zdrowotnych będą musiały zrezygnować z tego. Alternatywą na to wyzwanie jest właśnie Whitify, który działa w dużo bardziej zbilansowany i bezpieczny sposób.

Według informacji producenta Whitify może wybielić zęby już w sześć dni, co oczywiście jest fantastycznym wynikiem. Efekt będzie podobny do tego jak po wizycie w gabinecie dentysty, a oczywiście cena będzie zdecydowanie niższa. W zestawie Whitify znajduje się wszystko to, co potrzebne do osiągnięcia idealnego uśmiechu jak z amerykańskich filmów. Wystarczy kilka dni, by to, czego się wstydziliśmy zamieniło się w coś, czym będziemy świecić przy każdej możliwej okazji.

Whitify to zestaw, który w skoordynowany sposób oddziałuje na zęby. Przede wszystkim, należy na nie nałożyć specjalny żel (który jest częścią zestawu). Później używamy lampy LED, która ma naświetlić nasze zęby i aktywować składniki żelu. Przyśpieszy to cały proces wybielania i wzmocni jego działanie. W skład żelu wchodzi m.in. soda oczyszczona, dodatek z liści aloesu, oraz ekstrakt z nasion granatu. Ta mieszanka w skoordynowany sposób zabezpiecza zęby, dzięki czemu są one nie tylko bielsze, ale i bardziej wytrzymałe. Staną się także odporniejsze na działanie bakterii, a dodatek mentolu poprawi nasz oddech i uczyni go świeższym.

Co ważne, w skład Whitify nie wchodzi tlenek wodoru, który został zidentyfikowany jako środek bardzo silny i szkodliwy dla organizmu. Może on źle wpłynąć na szkliwo naszych zębów, i dokonać długotrwałych uszkodzeń. Dobrze jest o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli ktoś zastanawia się nad dokonaniem zakupu u konkurencji. W Whitify znaleźć można jedynie naturalne, bezpieczne składniki.

Whitify efekty

Przebarwienia zębów

Nasze zęby bardzo rzadko mają idealny, biały kolor. Przyczyn tego jest sporo. Główna jest taka, że naturalna barwa ma bardziej ciemny, mleczny odcień. Oprócz tego, na nasze zęby wpływa mnóstwo innych czynników, takich jak rodzaj pasty której używamy, płukanki do ust oraz szczoteczki. Ponadto, nasza dieta także rzutuje na odcień zębów. Czerwone wino, kawa, papierosy, herbata – to wszystko również sprawi, że będziemy mieć ciemniejsze uzębienie. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo przyczyn jest naprawdę mnóstwo. Dodajmy choćby kamień nazębny, który może się zbierać miesiącami, a nawet latami.

Najczęstszym kłopotem jest jednak występowanie przebarwień. Ciężko będzie je usunąć poprzez zwykłą pielęgnację, ale jednocześnie da się to zrobić w łatwy sposób za pomocą Whitify. Wizyty u dentysty nie należą raczej do przyjemności, którym wszyscy chcemy się oddawać. Wolelibyśmy tego unikać, a Whitify nam z tym z pewnością pomoże. Nie trzeba będzie wychodzić z domu, wydawać niepotrzebnie pieniędzy, stresować się zabiegiem czy też cierpieć na nadwrażliwość zębów, która może często występować po zabiegi wybielania.

Warto postarać się o białe zęby z kilku różnych przyczyn. Przede wszystkim, pozbędziemy się w ten sposób kompleksów związanych z wyglądem, jeżeli jakieś mamy. Po drugie, często nasz oceniani jesteśmy przez pryzmat naszego wyglądu. Dlatego biznesmeni tak dużo uwagi przykładają do kwestii estetycznych. Jeżeli chcemy więc osiągać w życiu sukces, to musimy się dobrze prezentować. A idealny, biały uśmiech to coś, co zawsze wywrze na naszym rozmówcy pozytywne wrażenie. Staniemy się więc bardziej atrakcyjni, co oczywiście niesie za sobą wiele różnorakich korzyści.

Co wchodzi w skład zestawu Whitify?

Podstawą do działania jest tutaj żel wybielający, który nakładamy bezpośrednio na zęby. Oprócz tego, do zestawu dodawana jest elastyczna nakładka na zęby, lampka LED do przyśpieszania efektu wybielania, a także wzornik odcieni zębów. Dzięki temu ostatniemu będziemy mogli porównywać, gdzie jesteśmy obecnie z naszym procesem wybielania. Jak informuje producent, skład samego żelu jest w stu procentach naturalny, i pozbawiony szkodliwych elementów. To ważne, ponieważ niektóre preparaty bardzo silnie oddziałują na nasze uzębienie, czego konsekwencją są bóle i nadwrażliwość. Inaczej sytuacja wygląda w wypadku Whitify.

Whitify – opinie

Maria, dentystka

Jestem w zawodzie już od dwudziestu lat. Pamiętam, gdy po raz pierwszy na rynku zaczęły pojawiać się usługi wybielania zębów. Okazywało się wtedy, że naprawdę wiele osób ma kompleksy na punkcie swojego uzębienia, i chciałoby o nie zadbać. Z początku kolejki były na kilka tygodni do przodu. Z czasem jednak kilka kwestii wychodziło na pierwszy plan. Przede wszystkim, zabieg był bardzo drogi. Po drugie, ludzie myśleli że wystarczy on im na całe życie. Prawda jest taka, że jest to bardziej upiększenie na kilka sezonów. Później trzeba to odświeżyć i znowu poddać się wybielaniu. Ostatnio byłam na konferencji naukowej, gdzie opowiadano właśnie o nowym rewolucyjnym środku, którym jest Whitify. Postanowiłam sprawdzić jego działanie, i od tamtego momentu polecam go każdemu ze swoich klientów. Mówię o nim każdemu pacjentowi, który zastanawia się, jak może poprawić swój uśmiech.

Barbara

Używanie Whitify jest bardzo łatwe i przyjemne. Taka sesja wybielania trwa około trzydziestu minut, i można ją robić w dowolnym momencie. Gdy siadam przed komputerem albo oglądam telewizję mam czas, żeby po prostu nałożyć żel i naświetlić zęby. Już po kilku dniach zauważyłam wyraźne zmiany. Już od czasów gimnazjum miałam kompleksy na punkcie swoich zębów, więc bardzo miłym zaskoczeniem było to, jak szybko osiągnęłam pożądany efekt. Muszę tutaj jeszcze wspomnieć o innej rzeczy. Jako osoba z dużą nadwrażliwością obawiałam się na początku, że może nie będzie to produkt dla mnie. Jednak jak się okazuje, dyskomfort jest naprawdę niewielki. To zależy od indywidualnych doświadczeń, ale mogę z przekonaniem poświadczyć o tym, że u mnie nie stanowiło to zbyt wielkiego problemu.

Whitify – cena

Zabieg wybielania zębów jest dużym wydatkiem. Tak naprawdę sporo osób, którym naprawdę by się coś takiego przydało nie może sobie pozwolić na wydanie takiej kwoty. Dlatego Whitify wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy potrzebują zmiany w swoim uśmiechu. To naprawdę niewielki wydatek, jeżeli spojrzymy na alternatywy.

Whitify cena

Whitify – apteka, allegro, gdzie kupić

Zakup Whitify jest naprawdę łatwy i prosty. Nie potrzeba żadnej konsultacji lekarskiej czy dentystycznej. Oczywiście nie potrzeba także żadnej recepty. Wystarczy po prostu znaleźć stronę producenta i zamówić produkt. Paczka z Whitify zostanie błyskawicznie wysłana, i tak naprawdę w krótkim czasie powinna się ona znaleźć w naszym domu gotowa do użytku.