Whitify Carbon opinie

Whitify Carbon – efekty, komentarze, gdzie kupić, cena

Przebarwienia na zębach znikną po kontakcie z tym aktywnym węglem. Dzięki temu środkowi twoje wszelkie kompleksy związane z uzębieniem wyparują jak kamfora. Ta pasta do zębów jest czarna, ponieważ wśród jej składników jest aktywny węgiel. Jego działanie oczyszczające zostało udowodnione klinicznie, a teraz robi on furorę w salonach dentystycznych na całym świecie. Sięgnij po swoje marzenie i odmień swój uśmiech. Wszyscy będą ci go zazdrościć!

Działanie Whitify Carbon jest złożone:

  • działanie nie szkodzi szkliwu
  • chroni przed próchnicą
  • chroni przed pojawieniem się nowych przebarwień
  • wszelkie przebarwienia po kawie, winie, papierosach czy herbacie będą usunięte szybko i trwale

Dlaczego czarny węgiel jest pomocny przy odzyskiwaniu białego koloru zębów?

Spis Treści

Może nam się to wydawać nielogicznym, żeby korzystać z czarnej pasty do zębów, jeśli chcemy mieć białe zęby. Niemniej jest to tak naprawdę w zupełności uzasadnione rozwiązanie. Dzieje się tak ze względu na porowatą strukturę węgla, która idealnie przydaje się do ściągania warstw zanieczyszczeń z naszych zębów. Właśnie ta porowatość sprawia, że węgiel ma świetne możliwości absorpcyjne. Umożliwia to „wciąganie” zanieczyszczeń przez węgiel i nadawanie blasku uśmiechowi. Przy okazji, cały ten proces zapewnia jamie ustnej większą odporność na bakterie. Producenci jednocześnie podkreślają inną ważną funkcję węgla aktywnego – pomimo jego porowatości jest on delikatny i nie wpływa negatywnie na szkliwo. Dlatego nasze zęby nie będą starte czy uszkodzone po zastosowaniu takiego preparatu. To ważne, ponieważ nierozważne stosowanie zbyt silnych środków może poskutkować mnożeniem się komplikacji. Słabe szkliwo i dziąsła to idealne miejsca dla bakterii, które tylko czekają by zaatakować.

Whitify Carbon to pasta której główne zadanie polega na wybieleniu naszych zębów. Jednak jej działanie nie zatrzymuje się tylko na tym, i wpływa także na inne kwestie higieny jamy ustnej. Jeśli chcesz po prostu zadbać o swoje uzębienie w sposób kompleksowy, to jest to środek dla ciebie. Produkt ten został bowiem zbudowany z licznych składników mających za zadanie odpowiedzieć na wszystkie najważniejsze problemy związane z pielęgnacją zębów. Dlatego też stosując Whitify Carbon zapewniamy sobie uśmiech bez przebarwień, pełne bezpieczeństwo, ochronę szkliwa, ochronę przed próchnicą jak i świeży oddech.

Wiemy już mniej więcej jakie jest działanie tej wyjątkowej pasty do zębów, ale z czego jest ona właściwie zrobiona? Producenci postawili na najlepsze składniki. Jak zauważają na swojej stronie, często producenci past do zębów niespecjalnie chwalą się tym, co wchodzi w skład ich produktów. Być może jest tak dlatego, że tak naprawdę nie ma tam nic wartego wspomnienia? W wypadku Whitify Carbon jest to bogaty zestaw bardzo dobrych składników. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Ksylitol ma działanie przeciwgrzybicze oraz przeciwbakteryjne. Chroni przed grzybicą, a jednocześnie nadaje paście przyjemny smak. Najważniejsza jest jednak kwestia hamowania rozwoju bakterii, które powodują ubytki na naszym szkliwie. Oprócz tego, pH w jamie ustnej staje się dzięki ksylitolowi zasadowe, przez co staje się ona bardziej higieniczna.

Mentol to składnik znany choćby z gum do żucia. Dzięki niemu po użyciu Whitify Carbon przez długi czas cieszyć się będziemy świeżym oddechem. Dodatkowo, w skład tego produktu wchodzą inne składniki takie jak chloroheksydyna. Dzięki niej powstawanie kamienia nazębnego będzie zahamowane, a oprócz tego w utrzymaniu czystości pomaga bakteriobójcze działanie tego składnika. Podobnie działa wyciąg z sosny śródziemnomorskiej, który został dodany ze względu na jego właściwości antyzapalne i przeciwbakteryjne.

Jednak dwa najważniejsze składniki to aktywny węgiel i uwodniona krzemionka. O tym pierwszym pisaliśmy już wyżej. Ma on znakomite właściwości absorpcyjne, co bardzo pomaga przy czyszczeniu szkliwa. Dodatkowo, hamuje on rozwój bakterii próchniczych, jak i zapobiega powstawaniu przykrego zapachu wydobywającego się z naszej jamy ustnej. Z kolei uwodniona krzemionka to substancja ułatwiająca czyszczenie płytki nazębnej. Robi to dokładnie, ale w delikatny sposób, przez co twoje zęby będą w zupełności bezpieczne.

Głównym składnikiem bardziej archaicznych past do zębów jest niestety fluor. Niestety, ponieważ fluor w zbyt dużych dawkach bywa szkodliwy dla naszego organizmu. Przyjmujemy go bowiem w małych ilościach nie tylko myjąc zęby. Jest on również częścią pożywienia, a jego drobinki występują nawet w wodzie. Dlatego lepiej jest ograniczać jego spożycie do minimum. W zamian za fluor producenci Whitify Carbon poszukali innych składników, które mogłyby spełniać jego funkcje. Dlatego używany jest między innymi ksylitol, który ma właściwości antybakteryjne. Zęby będą więc mimo wszystko bardzo dobrze chronione, i unikniemy jednocześnie nadmiaru fluor w organizmie.

Whitify Carbon – opinie

Whitify Carbon jest polecany przez użytkowników oraz doświadczonych stomatologów. Spytaliśmy o zdanie eksperta:

W mojej praktyce dentystycznej jednym z najczęściej zadawanych pytań jest właśnie to dotyczące wybielania zębów. Bardzo dużo osób ma jakąś formę kompleksów na punkcie swojego uzębienia. Niesamowicie cieszę się z tego, że nasza technologia się rozwija, i nie potrzeba już kosztownych zabiegów by osiągnąć wymarzony uśmiech. Polecam Whitify Carbon, i wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla tej pasty do zębów. Wystarczy taka prosta rzecz, by pomóc mnóstwu ludzi. Moi klienci wracają do mnie później zadowoleni, nie mogąc uwierzyć jak zwykły środek higieny mógł tak bardzo wpłynąć na nich.

Whitify Carbon – cena

Jak już opisane zostało powyżej Whitify Carbon nie jest zwykłą pastą do zębów. Jej skład jest wyjątkowy, a i sam pomysł na używanie czarnej pasty do uzyskania białego uśmiechu okazał się być wręcz rewolucyjny. Dlatego warto sięgnąć po ten produkt. W porównaniu z zabiegami kosmetycznymi czy dentystycznymi, które oferują wybielanie zębów, Whitify Carbon jest z pewnością intrygującą alternatywą. W porównaniu wydatków na pewno jest to opcja zdecydowanie tańsza, a także mniej inwazyjna. Po bardziej inwazyjnych zabiegach wybielania u dentystów ludzie narzekają na kilka rzeczy: nadwrażliwość zębów, uczucie swędzenia w dziąsłach, a także na zwiększone ryzyko infekcji bakteryjnych i zapaleń. Dlatego lepszą opcją częstokroć okazują się terapie bardziej zrównoważone, oparte o dłuższe ale efektywniejsze i bezpieczniejsze działanie. Jeśli ktoś zastanawia się, jak w sprytny sposób wydać niewiele pieniędzy, by zapewnić sobie dobrą terapię wybielającą, to Whitify Carbon jest dobrym rozwiązaniem.

Whitify Carbon cena

Whitify Carbon – apteka, allegro, gdzie kupić

Jeżeli chodzi o kwestię zakupu, to podkreślmy także prostotę całego procesu. Nie potrzeba żadnego skierowania, recepty czy zalecania od lekarza lub stomatologa. By nabyć tę pastę do zębów z aktywnym węglem wystarczy złożyć zamówienie przez stronę internetową. To prosty proces, który trwa chwil. Później do drzwi naszego domu zapuka kurier z paczką z naszym wymarzonym produktem. Nie ma więc na co czekać, i sięgajmy po tę pastę jak najszybciej!