Valgus cena

Valgus 2 in 1 – jak działa, opinie, cena

Haluksy pojawiają się wbrew woli, na skutek noszenia niewłaściwego obuwia – za ciasnego, na wysokim obcasie, z wąskim przodem. Zwykle na tę przypadłość cierpią kobiety, bo to one dla atrakcyjnego wyglądu i innych korzyści są w stanie męczyć się nawet w niewłaściwie dopasowanych butach. Problem byłby faktycznie duży, gdyby nie to, że jednak są na to sposoby. Wizyta u chirurga nie jest konieczna. Czasem wystarczy zastosować odpowiednią metodę, jak na przykład szyna na haluksy Valgus, którą osobiście wypróbowałam. Zainteresował Cię ten produkt? Przeczytaj moją recenzję.

Valgus 2 in 1 działanie

Spis Treści

Valgus to zestaw dwóch szyn – na noc i na dzień. Szyna na noc usztywnia paluch we właściwej pozycji. Co ciekawe, nie jest to bolesne, ani też nie wywołuje dyskomfortu. W ten właśnie sposób z biegiem czasu znika przyczyna powstawania odkształcenia. Szyna nie ogranicza ruchów, więc pozwala na swobodne wykonywanie codziennych obowiązków. Z kolei szynę na dzień wykonaną z miękkiego materiału można nosić nawet z obuwiem. Jest mocowana wyłącznie na dużym palcu. Produkt ten zarazem chroni przed odciskami i bólem, co zwykle pojawia się już pod koniec każdego dnia. Warto również podkreślić, że Valgus 2 in 1 nie wywołuje reakcji alergicznych. To moim zdaniem bezpieczny produkt, który warto stosować z wielu powodów, a jednym z nich jest właśnie skuteczność.

Valgus 2 in 1

Valgus 2 in 1 efekty stosowania

Efekty stosowania szyny Valgus pojawiają się już w pierwszym miesiącu jej używania. Tak więc efekt jest naprawdę szybki. Ból i stan zapalny znika po 7 dniach. Z kolei całkowite wyeliminowanie deformacji następuje w 30 dni. Szyna wykazuje się ogromną skutecznością i w końcu sprawia, że ból oraz dyskomfort znika. Zaletą tej metody jest to, iż stosując szynę, nie trzeba się w żaden sposób ograniczać ruchowo, rezygnować z codziennych obowiązków i przyjemności. Szynę bez problemu mogłam nosić z dowolnymi butami, a mimo to cały czas korygowałam tę koszmarną wadę. I to jest ogromny plus tej szyny. Stosowałam różne metody, ale nic mi tak nie pomogło, jak właśnie Valgus.

Valgus opinie

Valgus opinieWszystko wskazuje na to, że nie tylko ja jestem zadowolona z efektów stosowania szyny Valgus. Produkt ten ma pozytywne opinie wielu osób. Można to sprawdzić na forach internetowych i w komentarzach pod artykułami poświęconymi tej właśnie tematyce. Z opinii tych wynika, że szyna jest bardzo skuteczna, wygodna i ku wielkiemu zdziwieniu działa naprawdę szybko. Niektórzy piszą, że cena jest bardzo przystępna, a kolejną jej zaletą jest dobra dostępność produktu. Kobiety wypisują, że szyna nie wywołuje bólu, zapewnia komfort, nawet podczas chodzenia w butach. Podaję przykładową opinię jednej z kobiet, która miała okazję używać ten produkt: Szynę Valgus poleciła mi znajoma. Nie wierzyłam, że zadziała aż tak bardzo i tak szybko. Efekt jednak pojawił się po miesiącu. Szyna jest bardzo wygodna. Nosiłam ją z butami. Nie odczuwałam bólu, jakiegoś ucisku. Nie myślałam, że z czymś takim można normalnie funkcjonować. Jestem wręcz zachwycona. Produkt jak dla mnie trochę drogi, ale wolałam tyle zapłacić, niż korzystać z pomocy chirurga, który najprawdopodobniej zaproponowałby operację. Serdecznie polecam szynę i zachęcam wypróbowania.

Sama jestem tego samego zdania. Według mnie szyna Valgus jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jest skuteczną i bezpieczną metodą. Podobnie dzięki szynie uniknęłam wizyty u chirurga i bolesnych, niebezpiecznych zabiegów czy operacji. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że szyna ta jest tak skuteczna i przyczyni się do takich efektów.

Valgus 2 in 1 – Kup teraz

Valgus cena

Zestaw szyn Valgus 2 in 1 kosztuje 400 zł, ale spokojnie. Często można trafić na promocję i wówczas produkt kosztuje 200 zł. Czy to dobra cena? Moim zdaniem tak. Wystarczy wziąć pod uwagę to, że na wizytę u chirurga trzeba czekać bardzo długo. Prywatna wizyta czy tym bardziej zabieg w prywatnej klinice jest bardzo kosztowny. Dlatego wydatek w kwocie 200 zł jest jak dla mnie atrakcyjny i jak się okazuje, dla wielu innych kobiet również.