Perle Bleue – opinie, cena, gdzie kupić

Perle Bleue – opinie, cena, gdzie kupić

15 grudnia 2017 Wyłącz przez admin

Która kobieta nie marzyła kiedyś o tym, aby wyglądać nieco młodziej, niech pierwsza rzuci kamieniem… Tak, tak, drogie panie, w świecie mamy opinię tej płci, która wyjątkowo dba o swój wygląd i często zrobi wszystko, aby się choćby odrobinę odmłodzić. Mnie również dotknęło to swoiste szaleństwo, przyznaję z ręką na sercu, dlatego chciałbym się z Wami podzielić moim sposobem na… zmarszczki.

Starzejąca się skóra

Bo to właśnie zmarszczki mimiczne są tym, co najbardziej postarza naszą skórę na twarzy i sprawia, że wyglądamy… jak wyglądamy. Jest to proces całkowicie naturalny z tą jedynie różnicą, że niektóre organizmy przechodzą go łagodniej, przez co zmarszczki nadal występują, ale są mniej widoczne lub pojawiają się dopiero w późniejszym czasie. Za ten proces odpowiada kolagen, a dokładnie jego brak, ponieważ wraz z wiekiem organizm produkuje go coraz mniej, chociaż jednocześnie nie zmniejsza się zapotrzebowanie na jego produkcję. W rezultacie skóra zaczyna się marszczyć, staje się szorstka, traci na miękkości i jędrności. Aby temu zapobiec, najlepiej stosować specjalny krem na zmarszczki z dużą zawartością kolagenu lub wspomagający jego naturalną produkcję. Oba te warunki spełnia Perle Bleue, nowoczesny preparat o zaawansowanej formule stworzonej na bazie wyciągów z krokusa i akacji senegalskiej uzupełniane przez takie składniki jak olej z orzechów makadamia oraz szałwii hiszpańskiej.

Perle Bleue cena

Perle Bleue opinie

Miałam tę przyjemność (owszem, przyjemność zważywszy na efekty!) stosowania preparatu odmładzającego, jakim jest krem na zmarszczki Perle Bleue. Początkowo spodziewałam się tego, co oferują dziesiątki innych kremów, tabletek i maści – szybkich efektów, które znikną po kilku dniach lub gdy zakończy się regularne stosowanie kremu. Tymczasem skutki były na tyle zaskakujące, że okazało się, iż efekty działania Perle Bleue utrzymują się długo po tym, jak ostatni raz nałożyłam krem na skórę. Cera była wyraźnie delikatniejsza w dotyku, zmarszczki zniknęły, a skóra przestała być napięta i znów wróciła do swojej naturalnej elastyczności. Stała się również zdecydowanie bardziej nawilżona, przy czym nawilżenie utrzymywało się przez wiele godzin, w przeciwieństwie do licznych innych kremów, które zapewniały ten efekt tylko na chwilę. Podsumowując: kupiłam, sprawdziłam, przetestowałam i polecam.

Krem czyniący cuda

Pierwsze zmarszczki mogą się już pojawić po 25 roku życia. Nie, to nie żart – powodem często jest niewłaściwa dieta, która wypłukuje kolagen z organizmu albo tryb życia oparty na ciężkiej fizycznej pracy. Krem na zmarszczki Perle Bleue potrafi poradzić sobie z nimi niezależnie od naszego wieku, a efekty jego działania to między innymi:

  • znaczna redukcja zmarszczek na twarzy nawet w przeciągu miesiąca
  • przywrócenie elastyczności i jędrności skóry
  • nawilżenie skóry do jej najgłębszych warstw
  • likwidacja przebarwień (tzw. plam starczych)

Między innymi, bo Perle Bleue wspiera również procesy wewnętrzne organizmu, w tym te mające na celu zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu. Jest to też zdecydowanie prostszy, tańszy i bezpieczniejszy sposób na odmłodzenie swojej skóry nawet o dziesięć lat, niż chociażby stosowanie specjalnych zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych na czele z botoksem. Krem na zmarszczki Perle Bleue to produkt naturalny, stworzony wyłącznie z roślinnych składników, dlatego nie uczula, nie powoduje alergii i nie ma żadnych skutków ubocznych.

Perle Bleue – Promocyjna cena

Perle Bleue – cena kremu

Jeśli chodzi o cenę, nie należy ona niestety do najniższych, ale z drugiej strony zakup jednego opakowania kremu na zmarszczki nie sprawi od razu, że będziemy głodować przez miesiąc. Średnia cena to około 250 zł, ale bez problemu można trafić na promocje i okazje, dzięki którym zakupimy go za nawet 190 zł. Krem może posłużyć nawet i dwa miesiące, dlatego w ogólnym przeliczeniu koszt zakupu wcale nie wychodzi monstrualnie wielki. Szczególnie że kupując bezpośrednio od producenta lub od jego renomowanych pośredników za przesyłkę nie zapłacicie nawet grosza. Zresztą same się przekonacie, gdy zaczniecie go już stosować, że to wydatek wart wszelkich pieniędzy.