Waist Trainer [opinie, cena, efekty, czy działa]

Waist Trainer [opinie, cena, efekty, czy działa]

19 kwietnia 2018 Off By admin

Zawsze byłam zafascynowana kobietami z talią osy. Od dziecka chciałam mieć taką figurę, niestety nigdy się jej naturalnie nie dorobiłam. Jednak zawsze pamiętałam o tym marzeniu i w końcu zapragnęłam coś z tym zrobić. Natchnęła mnie do tego reklama gorsetu wyszczuplającego Waist Trainer, o którym może część z Was już słyszała. To unikalne podejście do tematów gorsetu, poprzez użycie innych niż tradycyjne materiałów. Waist Trainer połączony z systematycznym treningiem fizyczny i dietą pomaga spalić nadmiarowe kilogramy w talii. Taki gorset dobrze się sprawdzi dla kobiet po ciąży oraz dla tych z nas, które mają problemy z bólem pleców. Pozwala on na utrzymywanie kręgosłupa w odpowiednim położeniu.

Waist Trainer – Kup w promocji!

Waist Trainer opinie

W recenzjach tego produktu często podkreślana jest jakość wykonania. Waist Trainer nie ma stalowych prętów wewnętrznych jak inne gorsety. Jest on wykonany z materiału neoprenowego, który nie stwarza żadnego dyskomfortu. Przeważają opinie, że sylwetka w gorsecie Waist Trainer wygląda naprawdę świetnie. Do tego większość kobiet zrzuciła przynajmniej po kilka zbędnych kilogramów. Wszystkie kupujące panie podkreślają bardzo szybką wysyłkę gorsetu. Trzy rzędy haczyków pozwalają na regulację siły nacisku. Jeśli czujemy, że gorset jest za luźny, przejdźmy na następny poziom. Gorset Waist Trainer sam dopasowuje się do naszego wzrostu i szerokości talii.

Waist Trainer cenaWaist Trainer cena

Promocyjna cena tego gorsetu to 200 zł. Nie wiem jak długo się ona utrzyma, więc jeśli chcecie zapłacić dokładnie tyle, to warto złożyć zamówienie w niedługim czasie. Ja oceniam taką ceną pozytywnie — kobiety wydają setki złotych miesięcznie na różnego rodzaju suplementy pomagające spalać tłuszcz czy na tzw. diety pudełkowe. W większości wypadków suplementy te nie pomagają, a i diety pudełkowe same za nas roboty nie zrobią, szczególnie, wtedy kiedy lubimy podjadać. Dlatego moim zdanie 200 zł zainwestowanych w gorset Waist Trainer to dobra inwestycja. Pamiętajmy, że kiedy dopniemy swojego celu, to gorset możemy oddać komuś innemu albo sprzedać dostając w ten sposób część pieniędzy z powrotem.

Dieta i trening wspomagające działanie Waist Trainer

Część z Was będzie pewnie chciała wiedzieć jaką dietę utrzymywałam i jakie ćwiczenia wykonywałam. Przede wszystkim skupiłam się na ujemnym bilansie kalorycznym, jadłam mniej kalorii niż spożywałam. Jakie mamy zapotrzebowanie na kalorie, można sprawdzić w internetowych kalkulatorach do tego służących. Jeśli Twoje wynosi np. 1800 kcal dziennie, to odchudzając się, powinnaś jeść maksymalnie 1500 kalorii, a nawet mniej niż 1300. Najłatwiej zmniejszyć tę liczbę poprzez ograniczenie węglowodanów: makaronów, ziemniaków, kasz czy płatków śniadaniowych. Warto jeść do tego produkty bogate w białko (mięsa, ryby, ser biały, jajka) i zdrowe tłuszcze (orzechy, tłuste ryby, oliwa z oliwek). Od czasu do czasu jadłam coś niezdrowego, ale zwykle był to mały batonik lub lody. Unikałam na co dzień słodyczy, chipsów, paluszków i przede wszystkim słodzonych napojów. Często to one odpowiadają za naszą nadwagę, bo nie kontrolujemy, ile kalorii dostarczamy do organizmu w ten sposób. A litr tego typu napojów ma około 400 kcal, czyli tyle ile średni posiłek. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to na początku preferowałam spacery i jazdę na rowerze. Po pewnym czasie, kiedy zauważyła, że moja kondycja się poprawiła, zaczęłam biegać.

Waist Trainer opinie

Waist Trainer podsumowanie

Waist Trainer spełnił u mnie swoje zadanie – obwód w mojej talii zmniejszył się o około 10 kilogramów i wreszcie wyglądam tak, jak zawsze chciałam wyglądać. Koniec ze smutkiem towarzyszącym niespełnieniu mojego dziecięcego marzenia: talii osy. Jeśli macie podobny cel to warto wydać 200 złotych i zafundować sobie gorset Waist Trainer, który pomoże nam zrzucić zbędny tłuszcz z okolic talii. Tylko pamiętajmy: odpowiednia dieta i odrobina ruchu to podstawa! Jeśli będziemy stołować się regularnie w ulubionej restauracji z fast-foodami, nie oczekujmy figury szczupłej księżniczki. Żeby coś uzyskać, trzeba coś dać od siebie!