SlimmerTime

SlimmerTime – Opinie, Cena, Gdzie kupić, Jak działa?

Szczupła sylwetka. Figura, która przyciąga spojrzenia. Obcisłe spodnie i sukienki, które można założyć bez poczucia wstydu. Która kobieta tego nie pragnie? Tylko niektóre z nas mogą powiedzieć „tak, jestem w 100% zadowolona ze swojej wagi i wyglądu!”. Reszta chce lub będzie chcieć się odchudzać. Taka już nasza, kobieca natura.

Z własnego doświadczenia, ale też z doświadczenia moich koleżanek wiem, że jednym z największych wrogów odchudzania jest głód. No bo wiecie jak to wygląda. Zaczynacie dietę, chcecie zmienić swoje menu i dać sobie spokój z pustymi kaloriami: przekąskami, chipsami, fast foodami itd. Ale to nie takie proste. Zmiana nawyków sprawia, że zaczynasz czuć taki GŁÓD, z jakim nie miałaś do czynienia. Taki, który potężnie ssie w żołądku i sprawia, że myślisz tylko o ulubionej pizzy. Nowa dieta nie przynosi od razu rezultatów, więc Twój zapał słabnie. W efekcie wytrzymujesz na niej tak krótko, że nie ma żadnej zmiany na plus.

Można wysnuć jeden wniosek – żeby odchudzanie miało sens trzeba ograniczyć napady głodu. Z takiego założenia wyszli twórcy preparatu SlimmerTime.

W jednym zdaniu można powiedzieć, że SlimmerTime to kapsułki, które skutecznie hamują apetyt. Ale nie tylko. Ta formuła daje także efekty w postaci szybszej przemiany materii, więc de facto wspiera odchudzanie na 2 sposoby.

SlimmerTime opinie

SlimmerTime skład

Spis Treści

W jaki sposób SlimmerTime to robi? Trzeba spojrzeć na składniki. Przede wszystkim glukomannan, czyli błonnik z rośliny Amorphophallus konjac. Pewnie wiele z Was doskonale pamięta właściwości błonnika. Otóż błonnik pod wpływem wody pęcznieje. Zwiększając swoją objętość w żołądku, wypełnia go, czyli robi dokładnie to co pokarm. W ten sposób mózg zostaje oszukany, ponieważ czuje, że żołądek jest pełny jak po posiłku. A wypełnia go po prostu błonnik.

Dzięki niemu dłużej jesteśmy syci, więc nie czujemy potrzeby sięgnięcia po przekąski albo obfite dania. Pozwala nam też jeść mniejsze porcje. Bardzo podobnie do glukomannanu działa cykoria – kolejny składnik SlimmerTime.

W składzie znajduje się też chrom. Jego zadaniem jest stabilizacja poziomu cukru we krwi. Spadki cukru odpowiadają za niepohamowaną żądzę szybkiego sięgnięcia po źródło cukrów, ot np. batonika. Chrom przed tym chroni. Cukier nie spada = nie sięgamy po słodycze.

Prawdziwie skuteczny środek na odchudzanie musi jednak działać też na metabolizm i spalanie tłuszczu. SlimmerTime i na tym polu ma się czym popisać. Afrykańskie mango i zielona herbata mocno podkręcają metabolizm. Dzięki temu pokarm jest szybko zamieniany na energię i nie odkłada się w postaci tłuszczu. Organizm zaczyna spalać już nagromadzoną tkankę tłuszczową.

SlimmerTime opinie

Ja walkę z nadwagą mam już raczej za sobą, ale ze SlimmerTime korzystały 2 moje bliskie koleżanki. Ich opinie na temat produktu można ograniczyć do jednego zdania: „to najskuteczniejsze kapsułki, jakie poznałam”. A uwierzcie, autorka tych słów, przetestowała chyba większość wspomagaczy odchudzania. Jakie konkretnie efekty uzyskały dziewczyny?

-7 kg i -9 kg w ciągu miesiąca! U obu stosowanie SlimmerTime dało podobne rezultaty: skończyły się u nich napady głodu, praktycznie przestały zwracać uwagę na słodycze. Nie ciągnęło ich do McDonald’s. Przestały nocą buszować w lodówce.

Oczywiście jadły racjonalnie, normalnie, zgodnie z wymogami swojej diety. Mogły zadowolić się jednak mniejszymi porcjami i przede wszystkim nie miały problemu zmienić jadłospisu na bardziej dietetyczny i zdrowy. Przyśpieszony metabolizm sprawiał, że w ciągu kilku tygodni fałdy tłuszczu z brzucha czy ud niknęły w oczach.

Być może myślicie, że pewnie dziewczynom brakowało energii, chodziły śnięte, nie miały na nic ochoty itd. Otóż nie, przecież jadły, tylko że zdrowiej, a poza tym składniki SlimmerTime dbają, by energia nie spadała.

SlimmerTime cena

SlimmerTime cena

Zajrzałam na stronę preparatu. Producent oferuje różne pakiety, zależnie od tego jak długo chcemy stosować SlimmerTime. Oczywiście im większy pakiet, tym tak naprawdę większa oszczędność, ponieważ część opakowań jest gratisowa. Większe pakiety to dobry wybór też dla tych, którzy np. chcą zrobić zakupy w kilka osób. W końcu chyba nic tak nie motywuje jak grupowe odchudzanie, kiedy ktoś patrzy na Twoje postępy i próbuje im dorównać.

Jeśli chcecie schudnąć bez napadów dokuczliwego głodu to możecie z powodzeniem wypróbować SlimmerTime!