Knee Active Plus – opinie, jak działa, gdzie kupić, cena

Knee Active Plus – opinie, jak działa, gdzie kupić, cena

2 stycznia 2018 Wyłącz przez admin

Każdy, kto zmagał się choćby z niewielkim bólem kolana, doskonale wie, jak uciążliwa i nieprzyjemna może to być dolegliwość. Zwłaszcza wtedy, gdy zignoruje się pierwsze jej objawy, wdroży nieodpowiednie leczenie lub w ogóle z niego zrezygnuje. Stabilizator kolana Knee Active Plus jest skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia bólu, bo wykorzystuje… fale magnetyczne. Dokładnie te same, które często są jednym z zabiegów rehabilitacyjnych zalecanych przez lekarzy po wszelkiego rodzaju kontuzjach oraz przy zwyrodnieniach stawowych.

Przyczyny bólu w kolanie

Knee Active plus opinieStawy kolanowe są najbardziej obciążone w całym ludzkim organizmie i najbardziej podatne na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Przyczyną bólu w kolanie mogą być między innymi:

  • fizyczne przeciążenie np. ciągłym dźwiganiem lub nieustanną pracą na stojąco
  • zmiany zwyrodnieniowe stawów
  • urazy i kontuzje oraz powstające przy nich opuchlizny i obrzęki
  • zniszczenie chrząstki stawowej

Każda z nich może nie tylko powodować nieustanny ból, na który rzadko kiedy działają zwykłe środki przeciwbólowe – zwykle leczy się go lekami dostępnymi tylko na receptę – ale również być przyczyną o wiele poważniejszych chorób. Nieleczone bóle stawów kolanowych mogą prowadzić do całkowitego wyniszczenia chrząstki, co może skończyć się nawet brakiem możliwości swobodnego chodzenia.

Dlatego tak ważne jest, aby reagować jak najszybciej, gdy tylko pojawią się pierwsze objawy problemu. Stabilizator kolana Knee Active Plus to według mnie obecnie najskuteczniejszy i jednocześnie najmniej inwazyjny sposób na to, aby zapanować nad kolanami i ustrzec się przykrych konsekwencji w przyszłości.

Jak działa Knee Active Plus?

Na pierwszy rzut oka Knee Active Plus wygląda jak zwykła opaska uciskowa, która ma stabilizować kolano w jednej pozycji. Jest to jednak wyłącznie złudzenie: w praktyce to nowoczesny stabilizator o elastycznej formie, który zapewnia swobodę ruchów, nie hamuje przepływu krwi w nodze i co najważniejsze, wyposażony jest w specjalne magnesy, które za pomocą wytwarzanego ciepła niwelują ból. Knee Active Plus generuje odpowiednie pole magnetyczne, które nie tylko usuwa ból, ale przede wszystkim eliminuje powstające w kolanie stany zapalne, opuchliznę i obrzęki. Ma również działanie regeneracyjne i wzmacniające dla chrząstki stawowej i mięśni otaczających uszkodzony staw.

Knee Active Plus opinie

Stabilizator kolana wypróbowałam na mojej znajomej i jakkolwiek brzmi to trochę jak przeprowadzanie eksperymentów, to wynik nieco nas zaskoczył. W pozytywnym świetle! Ból ustał całkowicie po niespełna tygodniu stosowania, ale znajoma już po pierwszym dniu odczuła znaczną ulgę. Kolano nie bolało przy nawet mocniejszym ucisku. Nie trzeba było stosować żadnych dodatkowych ćwiczeń, zabiegów, rehabilitacji, ani łykać przeciwbólowych tabletek. Sam stabilizator oceniamy więc zdecydowanie na plus. Warto nadmienić, że opaska ma uniwersalny rozmiar, który sam dostosowuje się do kolana; jej działanie jest błyskawiczne, a bezpieczeństwo stosowania potwierdzone w testach.

Knee Active Plus – Sprawdź ofertę

Knee Active Plus cena

Na plus musimy ocenić również koszty stabilizatora kolanowego Knee Active Plus. Chociaż podstawowa stawka to nieco ponad 300 zł, znajoma bez problemu kupiła go za połowę tej ceny, korzystając z jednej z licznych promocji oferowanych przez sprzedających. Nie jest to więc wydatek, na który mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi, a trzeba pamiętać, że stabilizator jest wielokrotnego użytku. Nawet jeśli nam się już nie przyda, zawsze można go podarować komuś innemu lub odsprzedać.