Hair Care Panda opinie

Hair Care Panda – Opinie, Cena, Allegro

Nie znam dziewczyny, którą omijałyby problemy z włosami. Ba, trzeba powiedzieć, że przez większość czasu każda z nas jest z nich w jakiś sposób niezadowolona! A to, że za bardzo wypadają, a to rozdwajają się końcówki, a to, że cienkie, a to nie mają blasku. Pewnie i dla Was te problemy nie są obce. Poza tym często nie dbamy odpowiednio o włosy i w ten sposób same przyczyniamy się do pogorszenia ich stanu, np. zapominając, że włosy nie przepadają za zabiegami fryzjerskimi. Problemem jest też dieta, często uboga w ważne składniki.

Jeszcze niedawno sama narzekałam na to jak wygląda moja fryzura. Po pierwsze, gubiłam dużo włosów, znajdowałam je na podłodze, zatykały odpływ prysznica itd. Po drugie, były matowe, kompletnie bez blasku. To były największe 2 problemy, z którymi musiałam się zmierzyć. Ale z pomocą przyszedł mi jeden produkt, który dla Was krótko opiszę. A chodzi o…

Żelki na włosy Hair Care Panda!

Spis Treści

Hair Care Panda to witaminy na włosy w postaci… różowych, słodkich żelek! Jeśli właśnie skojarzyły się Wam kolorowe misie ze sklepowych półek to prawidłowo! Hair Care Panda wyglądają podobnie, są równie smaczne, ALE są po prostu napakowane dobrymi składnikami dla włosów! Tak naprawdę w krajach jak USA takie żelki nie są żadną nowością i od dawna biją rekordy popularności.

Hair Care Panda

Żelek pełen ważnych witamin

Patrzymy na skład i pierwsze co uderza w oczy to aż 5000% biotyny. To największa dawka w suplemencie diety jaką widziałam! Pewnie część z Was wie, że biotyna to chyba najważniejszy składnik na włosy, jaki istnieje. Biotyna zawiera siarkę, która jest NIEZBĘDNA do prawidłowego rozwoju włosów. Świetnie wpływa też na korzenie i pomaga na rozdwajanie końcówek. Tak naprawdę większość codziennych problemów z włosami ma związek właśnie z niedoborami biotyny. Jeśli chcecie, żeby włosy nie łamały się, mniej wypadały i dłużej zachowały swój kolor to biotyna zdecydowanie jest dla Was!

5000% biotyny idealnie uzupełnia niedobory, ale taka dawka to też pewność, że Wasze włosy staną się jeszcze mocniejsze i będą zdrowsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Ok, ale przecież też inne witaminy i minerały dają konkretne efekty. Trzeba powiedzieć o selenie i cynku, które chronią włosy, a kwas pantotenowy je wzmacnia i chroni ich kolor. Łącznie Hair Care Panda to 11 składników, oprócz wymienionych, także niacyna, witamina B6, A, B12, B1, E, każdy w minimum 100% swojego zapotrzebowania!

Efekty? Gęste i mocne włosy!

Jesteście ciekawe, jak te żelki podziałały na mnie? Przede wszystkim zależało mi na tym, żeby moje włosy mniej wypadały i odzyskały blask. Tak się stało! Po tygodniu zaczęłam stopniowo zauważać, że włosów na podłodze jest coraz mniej, aż praktycznie widziałam już tylko pojedyncze sztuki. Poprawiła się też gęstość, a przez to, że nareszcie odzyskały blask, zaczęły wyglądać jakbym właśnie skończyła serię jakichś drogich zabiegów regeneracyjnych!

Hair Care Panda cena

Hair Care Panda – smak który kocham

Pokochałam HCP za działanie, ale też za smak i wygląd! Pewnie tabletki i kapsułki nie są Wam obce, więc teraz wyobraźciesobie, że zamiast nudnej kapsułki, możecie zjeść słodkiego, malinowego, miękkiego misia! I to bez żadnych wyrzutów sumienia, bo wiecie, że to dla dobra Waszych włosów!

Ktoś to rewelacyjnie wymyślił, bo o żelkach nie da się zapomnieć, chcę się je jeść i traktuje jak ulubioną przekąskę!

Dla niektórych dziewczyn na pewno będzie też istotne, że Hair Care Panda jest dla wegan i wegetarian, nie ma tam ani śladu składników pochodzących od zwierząt. Dla mnie to też niezaprzeczalny plus 🙂

Hair Care Panda cenaHair Care Panda opinie potwierdzają działanie

O tym jak działa Hair Care Panda świadczą opinie, które znajdziecie rozsiane po całym Internecie. Można też zajrzeć na Instagrama, żeby zobaczyć jak dużą ten produkt zyskał popularność. Przytoczę Wam jedną opinię, żebyście zobaczyły, co Hair Care Panda daje innym i że naprawdę działa na różne problemy. Poniżej opinia Marii:

Jestem zachwycona! Miałam włosy bez wyrazu, takie co to nie chciały się w ogóle układać, jeszcze zaczęły mi strasznie wychodzić przez stres. Fryzjerka powiedziała, że brakuje mi witamin i powiedziała, żebym sobie kupiła Hair Care Panda, bo znajdę tam wszystko co trzeba. Efekty przeszły moje oczekiwania. Teraz moje włosy są mocne i nie mam z nimi już żadnych problemów przy układaniu.

Hair Care Panda cena i pakiety dla każdego

Producent daje nam do wyboru różne opcje zamówienia żelków: możemy wybrać czy chcemy kupić 1 czy 2 opakowania, przy zakupie 3 mamy dodatkowe opakowanie i specjalny plecak gratis. Zakup większej ilości opakowań bardziej się opłaca, dlatego warto zrobić sobie większe zapasy lub zamówić z kimś 🙂

Sama z czystym sumieniem polecam Wam, dziewczyny, ten produkt, możecie kupić np. opakowanie na spółkę z koleżanką i się samemu przekonać czy warto!

Hair Care Panda opinie