Fungalor Plus opinie

Fungalor Plus – działanie, skład, cena

Grzybica jest bardzo często spotykaną chorobą stóp i paznokci. Niestety nazywana jest chorobą cywilizacyjną, ponieważ ilość zarażonych osób się powiększa. Grzybica objawia się nieestetycznym wyglądem skóry na stopach, pieczenia i nieprzyjemnego zapachu. Gdy zaatakuje paznokieć – odbarwia go i bardzo często zmienia kształt. Jest to spory społeczny problem, gdyż grzybicą łatwo można się zarazić, natomiast leczenie jest długotrwałe i uciążliwe. Na szczęście opracowano wyspecjalizowany krem o nazwie Fungalor Plus, który natychmiastowo przynosi ulgę popękanej skórze i działa antybakteryjnie i anty-grzybiczo. Sprawdźmy w jaki sposób działa i czy faktycznie jest taki, jak go opisuje producent?

Działanie Fungalor Plus

Spis Treści

Grzybica jest chorobą bardzo zaraźliwą. Możemy się nią zarazić bezpośrednio od osoby, która się z nią boryka, ale również poprzez kontakt z dotykanymi przez nią przedmiotami. Najłatwiej jest zarazić się nią na basenie, w publicznych prysznicach i saunach. Krem Fungalor Plus za sprawą starannie dobranych, aktywnych składników wchłania się wprost przez skórę i skutecznie wykonuje swoje zadania od wewnątrz. To z kolei pozwala wyeliminować przypadłość grzybicy u samego źródła. Preparat stopuje infekcję i tworzy na stopie jakby ochronną tarczę, która zapobiega jej nawracaniu. Co więcej Fungalor Plus zabija brzydkie zapachy, które są nieodłączną częścią grzybicy. Wpływa również na zniwelowanie świądu i nadpotliwości. Krem działa niezależnie od stopnia rozwinięcia choroby. Co więcej preparat zostawia stopy idealnie nawilżone i miękkie.

Skład Fungalor Plus

Przeglądając na oficjalnej stronie producenta informacje o składzie kremu Fungalor Plus możemy dostrzec, że jest on wykonany ze specjalnie dobranych i naturalnych składników. Oznacza to, że jest bezpieczny i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, które mogłyby pogłębić infekcję lub po prostu być niekomfortowe. W kremie Fungalor Plus można znaleźć następujące składniki:

  • farnezol, który zatrzymuje rozwój infekcji grzybiczej i powstrzymuje nieprzyjemny zapach. Zapobiega także ponownemu zakażeniu stóp i paznokci;
  • olejki eteryczne łagodzą swędzenie i pieczenie zrogowaciałych – zarażonych miejsc. Regulują funkcję gruczołów potowych, dzięki czemu zmniejszają nadpotliwość, która podczas grzybicy jest bardzo nasilona;
  • witamina E zapobiega łuszczeniu się i swędzeniu skóry. Dodatkowo pobudza ją do regeneracji.

Fungalor Plus – opinie

Twórcy kremu Fungalor Plus pracowali przez kilka dobrych lat, aby dopracować tę niesamowitą formułę. Ci co już wypróbowali działanie kremu na grzybicę stóp i paznokci dzielą się swoją pozytywną opinią na ten temat na różnych forach internetowych. Widać, że doceniają jego działanie i bardzo go sobie chwalą. Oto opinia, którą udało mi się znaleźć na jednej ze stron i najbardziej mi się spodobała:

Paweł, 19 lat

Pływam w szkolnej drużynie pływackiej. Odkąd pamiętam interesowałem się tym sportem. Wiążę z nim swoją przyszłość. Kilka razy w miesiącu wyjeżdżam na zawody. Jedynym minusem jest zmiana basenu, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy jest zadbany i dokładnie zdezynfekowany. U nas w szkole bardzo o to dbają, natomiast nie we wszystkich to tak wygląda. Na jednych zawodach przeszedłem się z szatni do skoczni na boso. To jakieś 5 metrów, jednak na takiej krótkiej odległości złapałem grzybicę. Już na drugi dzień męczyły mnie pierwsze objawy, czyli uciążliwe swędzenie. Byłem na siebie bardzo zły, że nie ubrałem wtedy klapków. Na szczęście moja mama mnie uratowała, dając mi krem Fungalor Plus, który w naszym domu jest zawsze. Już pierwsze posmarowanie ukoiło swędzenie, a po kilku dniach zniknęły wszystkie objawy. Czasami zdarza mi się zapomnieć o klapkach, jednak o kremie Fungalor Plus nie zapomnę nigdy.
Fungalor Plus cena

Fungalor Plus – cena

A więc jeśli Fungalor Plus działa tak efektywnie i bardzo szybko pozwala porać się z wszystkimi objawami grzybicy i infekcji stóp to pewnie jest drogi. To nieprawda ! Okazuje się, że ten preparat jest szokująco tani. Tym razem nie można powiedzieć, że cena świadczy o jakości, bo przy tak niskim koszcie ktoś może pomyśleć, że produkt jest słaby. Jego jakość jest świetna i bardzo efektywna, natomiast cena bardzo zachęca do zakupu nawet kilku opakowań.

Podsumowanie

Przed zakupem kremu przeciwgrzybiczego polecam odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić więcej wypowiedzi zadowolonych klientów, ponieważ tysiące ludzi polecają go dzięki jego wysokiej jakości. Warto pamiętać też, że oprócz kremu Fungalor Plus ważną kwestią jest odpowiednia higiena stóp i ich codzienna pielęgnacja. Krem Fungalor Plus można stosować również profilaktycznie smarując nim stopy codziennie rano lub wieczorem. Wtedy będziemy mogli cieszyć się idealnie gładkimi piętami i zdrowymi paznokciami bez grzybów i infekcji.