Flexidium

Flexidium 400 – Opinie, Cena, Gdzie kupić?

Czy wiedzieliście, że problemy ze stawami dotyczą coraz młodszych osób? Tak naprawdę nawet jak masz 20-30 lat to mogą spotkać i Ciebie! Przyznam się, że zawsze, kiedy słyszałam jak któraś moja ciocia narzekała na stawy, to myślałam sobie: „jak dobrze, że jestem w takim wieku, że jeszcze mnie to nie dotyczy!” A tu niespodzianka! Młodym tak samo dokuczają stawy jak starszym! Skąd to wiem? Po pierwsze: dotknęło to w ostatnim czasie 2 moich przyjaciół (a szczerze powiem, że i mnie coś ostatnio pobolewają kolana, ale liczę że przejdzie SAMO). Po drugie, trochę na ten temat poczytałam.

Przyczyny bólu stawów są znane. U starszych osób często jest to zapalenie stawów, reumatyzm, choroba zwyrodnieniowa. U młodszych skręcenia czy zwichnięcia związane ze sportem, ale też coraz powszechniejsza nadwaga (mocno obciąża stawy), jak i siedzący tryb życia.

2 moich przyjaciół miało problemy z tego ostatniego powodu. Na szczęście udało się z nimi uporać. Wspomogli się kapsułkami o nazwie Flexidium 400. Ponieważ pewnie przynajmniej część z Was może mieć problemy ze stawami to ten produkt może być dla Was wybawieniem!

Flexidium 400

Dlaczego staw boli?

Spis Treści

Trochę poczytałam o tym, jak zbudowany jest staw, jak działa, potem to samo zrobiłam odnośnie składników i zasady działania Flexidium.

Najpierw 2 zdania o stawie. Staw łączy ze sobą co najmniej 2 kości. Ubytki chrząstki, która znajduje się między nimi sprawiają, że kości trą o siebie. To prowadzi do bólu i coraz większych problemów z ruchem. Osoby, które mają problemy ze stawami nie mogą żyć pełnią życia. No bo wyobraźcie sobie, że ruch sprawia Wam ból. Automatycznie staracie się go unikać, więc pomału wycofujecie się z dotychczasowych czynności. A jak choroba postępuje to ból jest silniejszy, a sam staw może stać się zdeformowany. Brzmi poważnie i tak jest w rzeczywistości.

Flexidium 400 opinieFlexidium 400 skład i działanie

Chrząstka w stawach jest zbudowana z kolagenu, którego z wiekiem ludzki organizm produkuje coraz mniej. Do jego ubytku przyczyniają się też problemy, które wymieniłam wyżej.

Dlatego skład Flexidium 400 został oparty głównie o kolagen. To on pomaga regenerować stawy, a przez to zmniejsza ból i zwiększa ruchomość. W dziennej porcji Flexidium, która wynosi 2 kapsułki jest aż 400 mg kolagenu rybiego (taki jest najlepszy, a na pewno lepszy niż częściej spotykane wołowy albo wieprzowy). Oczywiście kolagen to podstawa, ale do pomocy stawom trzeba podejść kompleksowo. Dlatego w składzie znajduje się 200 mg kwasu hialuronowego. To podstawowy składnik mazi stawowej, która odżywia, chroni i zmniejsza tarcie między chrząstkami. Kwas l-askorbinowy czyli popularna witamina C przyczynia się do produkcji kolagenu, a ten jak już wspomniałam, ma kluczowe znaczenie dla stawów. Zostały jeszcze 2 pierwiastki: cynk i selen. Cynk dba o kości, podobnie jak selen, który mocno przeciwdziała zwyrodnieniom stawów.

To właśnie współdziałanie tych składników zapewnia taką skuteczność Flexidium 400.

Flexidium 400 opinie

A teraz konkrety. Przytoczę Wam opinie na temat Flexidium 400 moich przyjaciół, którzy naprawili z nim swoje stawy. Już od początku drugiego tygodnia u Anki ból kolan zaczął się zmniejszać, by w końcu czwartego tygodnia prawie całkowicie zniknąć. Stawy odzyskały też dawną sprawność. U Maćka trwało to trochę dłużej, on miał spory problem z nadgarstkami, ponieważ długo pracuje na komputerze. Ale i u niego problemy zniknęły po 1,5 miesiąca stosowania Flexidium 400. Jak sam mówi, w końcu może się skupić na pracy, a nie na tym, że boli 🙂 Im Flexidium pomogło, ale co z innymi? Poszukałam opinii w internecie.

Relacje są jak najbardziej pozytywne. Oczywiście sporo jest wypowiedzi starszych ludzi, których problemy ze stawami wynikają z wieku i wieloletniego obciążenia. Najfajniejsze jest to, że Flexidium 400 pomaga takim ludziom wrócić do sprawności. Jeden Pan pisał, że uwielbiał się bawić ze swoim wnuczkiem, ale przez stawy musiał przestać i dopiero po Flexidium może znowu z nim kopać piłkę. Inna kobieta pisała, że może częściej wychodzić z domu, robić coś na działce itd. Młodzi często wspomagają się Flexidium 400 w przypadku np. zwichnięć kostki.

Jak widzicie, Flexidium 400 działa zarówno na młodych jak i starszych.

Flexidium 400 cena

Flexidium 400 cena

W zależności od tego jak długo chcesz chronić swoje stawy, na stronie oficjalnej możesz wybrać różne pakiety. W każdym z nich znajdują się darmowe opakowania. W największym, tych darmowych jest aż 3! Oczywiście wiąże się to z dużą oszczędnością 🙂

Podsumowując: mam nadzieję, że mnie problemy ze stawami ominą, ale jakby co, to wiem po jaki preparat sięgnę! 🙂