African Mango – efekty, skład, opinie, cena, gdzie kupić

African Mango – efekty, skład, opinie, cena, gdzie kupić

29 stycznia 2018 Off By admin

Lato zagląda nam do okien, wakacyjny wyjazd nad morze zbliża się wielkimi krokami, zaczynamy mierzyć ubrania i bikini, a one wydają się jakoś podejrzanie ciasne. Znany scenariusz? Z pewnością! To koszmar wielu kobiet, ale też i sporej liczby panów, którzy nieco sobie pofolgowali z jedzeniem przez jesienno-zimowy okres. Na szczęście kilka mądrych osób usiadło, podumało i stworzyło suplement na odchudzanie African Mango, który pomaga wrócić do szczupłej sylwetki.

Kiedy dieta zawodzi

Każdy dietetyk i trener personalny na siłowni powie, że wystarczy odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta wspomagana zestawem regularnych ćwiczeń, aby zrzucić zbędne kilogramy. I jakkolwiek jest to całkowicie oczywiste, to co z przypadkami, gdy z jakichś względów zdrowotnych albo praktycznych nie mamy takiej możliwości? Albo gdy podejmowane ćwiczenia zawodzą, a dieta mimo restrykcyjnego przestrzeganie nie daje rezultatu? Kilka lat temu samej zdarzyło mi się katować organizm głodówkami i dniami spędzanymi na siłowni, a wynikiem była tylko nieznaczna utrata wagi. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy postanowiłam bliżej przyjrzeć się dostępnym na rynku suplementom diety wspomagającym odchudzanie. Z początku przeraziła mnie ich liczba oraz co ważniejsze, zróżnicowany skład poszczególnych preparatów. No bo sami pomyślcie – jak z tego mrowia tabletek, kapsułek, herbat i innych cudownych środków na odchudzanie wybrać ten, który sprawdzi się właśnie w moim przypadku? Natknęłam się jednak na opis suplementu bazującego na owocu dość egzotycznym w Polsce, którym było wtedy afrykańskie mango. I wtedy poczułam, że to właśnie to, czego szukam.

Dlaczego właśnie African Mango?

O zbawiennym wpływie owoców na organizm napisano już bardzo wiele i nie zamierzam z tym dyskutować. Jednak wciąż niewiele wiemy o odchudzających właściwościach niektórych z nich. Przykładem jest właśnie wspomniany wyżej owoc, którego ekstrakt zawierają tabletki na odchudzanie African Mango. Preparat nie tylko pomaga zrzucić zbędny balast w postaci nadprogramowej wagi, ale również ją utrzymać po zakończeniu kuracji, aby uniknąć tego paskudnego efektu jo-jo. Ale oprócz tego African Mango:

  • zapewnia dłuższe uczucie sytości (dzięki dużej zawartości błonnika)
  • pozwala obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi
  • stymuluje organizm do szybszego spalania tkanki tłuszczowej
  • dzięki zawartym antyoksydantom wspomaga wydalanie toksyn z organizmu

Jego liczne właściwości można wymieniać jeszcze długo, ale skupiłam się na tych, które mają bezpośredni wpływ na jego działanie odchudzające. Jako owoc jest też źródłem wielu witamin, w tym witaminy C i E oraz pozwala regulować poziom glukozy.

African Mango – opinie po stosowaniu

Bardzo spodobało mi się to, że twórcy tego preparatu nie stosują żadnych marketingowych chwytów obiecujących utratę dziesiątek kilogramów w krótkim czasie. Zamiast tego podają o wiele prawdziwszy i bardziej praktyczny przelicznik procentowy, który uwzględnia każdą wagę – od otyłości, przez nadwagę aż po niewielkie wałeczki na brzuchu.

Producent zapewnia, że w ciągu miesięcznej kuracji, która polega na zażywaniu 1-2 kapsułek African Mango dziennie, można zrzucić wagę odpowiadającą około 5% całkowitej masy ciała. W moim przypadku nie osiągnęłam tego wyniku w zakładanym przedziale czasowym, bo potrzebowałam kilka dni więcej. Chociaż podejrzewam, że powodem mogło być małe podjadanie słodyczy w ostatnim tygodniu kuracji… W praktyce więc zapewnienia producenta są prawdziwe i faktycznie przy regularnym stosowaniu tych tabletek na odchudzanie można osiągnąć zakładane efekty, nie męcząc przy tym organizmu dietą i ćwiczeniami. Jednak zalecam ich stosowanie przynajmniej w małym stopniu, ponieważ podnoszą one wydajność organizmu i przyśpieszają spalanie tłuszczu, dzięki czemu tabletki działają wydajniej, a my możemy schudnąć jeszcze więcej.

Skład preparatu

Na opakowaniu wyszczególniono afrykańskie mango jako główny i podstawowy składnik suplementu na odchudzanie African Mango, ale warto przyjrzeć się bliżej tej niesamowicie dopracowanej formule. Przede wszystkim skład to cała masa witamin i minerałów, które znajdują się w ekstrakcie z mango: C i E, B6, K, witaminy z grupy B, niezwykle efektywna prowitamina A, biopierwiastki takie jak potas i miedź, aż 17 aminokwasów i do tego polifenole oraz karotenoidy. Robi wrażenie prawda? Zwłaszcza gdy się sprawdzi, ile dobrego do organizmu wprowadzają te niepozorne na pierwszy rzut oka substancje. Nie tylko w kwestii odchudzania, ale również pozytywnego działania na cerę czy układ krwionośny i immunologiczny.

African Mango

African Mango – cena za suplement

Ponieważ najlepiej i najbezpieczniej kupować suplementy diety bezpośrednio u producenta, właśnie tam sprawdziłam cenę. Niecałe 160 zł za jedno opakowanie to koszt, który spokojnie można ponieść dla poprawy własnego zdrowia i kondycji fizycznej. Szczególnie, że opakowanie takie wystarcza aż na miesiąc stosowania i pozwala pozbyć się kilku nadmiernych kilogramów bez większego włożonego w to wysiłku. Już karnet na siłownię kosztuje więcej, a ile się trzeba przy tym napocić…